Инновационный центр

«Экосистема»

ул. Василия Липковского, 1, 1 этаж

г. Киев - 03035

тел.: +38 044-587-76-18

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні"

 25 червня завершився триденний семінар-тренінг "Покращання потенціалу для стратегії низьковуглецевого розвитку. Процес планування, аналізу та впровадження (LEDS Action Plan Process)". Представники Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" та Центру кліматичних стратегій Climate Change Strategies нагородили учасників семінару-тренінгу сертифікатими.

Центр кліматичних стратегій Climate Change Strategies допомагає урядам різних країн і зацікавленим сторонам вирішувати енергетичні, економічні та екологічні питання, сприяючи діям шляхом співробітництва і надання прогресивної технічної допомоги.

Стратегія низьковуглецевого розвитку – це поетапний, всеосяжний, багатоцільовий процес з відповідними методами, інструментами для забезпечення потенціалу, необхідного для розробки і реалізації національних стратегій, цілей і рішень по запобіганню зміні клімату і дій на базі економічної, енергетичної та екологічної синергії.

Представники ТОВ «Інноваційний центр «Екосистема» взяли учать у семінарі-тренінгу  та висловлюють свою подяку організаторам і  лекторам за змістовний та корисний захід.

 

Новости

 

Настоящая забота о будущем состоит в том,

чтобы отдать все настоящему